Our Schedule

Studio 1

TimeSundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFriday Saturday
08:00 AMSuper ABS

Kristiana
Super ABS

Kristiana
09:00 AMBodyPump

Robert
Body Combat

Ramil
BodyPump

Robert
Body Combat

Ramil
Work out of the week

Robert
09:15 AMGrit series

Antoniya
09:30 AM
10:00 AMBody Combat

Harsha
Body Attack

Antoniya
11:00 AMBody Pump

Robert
Zumba

Ramil
12:00 AMZumba
Ramil
Pilates

Kristiana
01:00 PMCXWORX

Antoniya
04:00 PMMobility & Flexibility

Leena
04:30 PMArchery Club Starts 2pm-5pm*

Archery Club Starts 2pm-5pm*

05:00 PMCXWORX

Antoniya
CXWORX

Antoniya
Yoga

Leena
Kids class

Niel
Kids class

Niel
05:15 PMGrit series

Antoniya
Grit series

Antoniya
06:00 PMZumba

Ramil
Body Combat

Harsha
Zumba

Ramil
Body Combat

Harsha
Belly Dancing

Sahar*
Belly Dancing

Sahar*
07:00 PMFatburn

Niel
Body Pump


Robert
Fatburn

Niel
Body Pump


Robert

Studio 2

TimeSundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
11:00 AMBallet for Toddlers

Saadeh
12:00 PMKids Gymnastics

Saadeh
04:00 PMBallet for Toddlers

Saadeh
05:00 PMBallet (Kids)

Saadeh
06:00 PMBallet (Kids)

Saadeh
Ballet (Kids)

Saadeh
Kids Gymnastics

Saadeh
Ballet (Teens)

Saadeh
07:00 PMBallet Drama

Flona
Ballet (Teens)

Saadeh
Ballet Drama

Flona
Ballet Drama

Flona
Ballet Teens

Saadeh
08:00PM

Spinning Studio

TimeSundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
08:00 AMRPM

Antoniya
RPM

Antoniya
10:00 AM
05:30 PMSprint

Robert
Sprint

Robert
06:00 PMSpinning

Moussa
Spinning

Moussa

Studio 3

TimeSundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
16:30 PMYogalaties

Leena
17:30 PMBody Design with Ines 17:30 - 19:30

Ines
Body Design with Ines 17:30 - 19:30

Ines
Body Design with Ines 17:30 - 19:30

Ines
Body Design with Ines 17:30 - 19:30

Ines
Body Design with Ines 17:30 - 19:30

Ines
Body Design with Ines 17:30 - 19:30

Ines
Body Design with Ines 17:30 - 19:30

Ines

Martial Arts Studio

TimeSundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
04:00 PMAdult Ladies Karate (90 min)

Zainab (Ends 17:30)
Adult Ladies Karate (90 min)

Zainab (Ends 17:30)
05:00 PMKids Kickboxing

Yousef
Kids Kickboxing

Yousef
Teenager Kickboxing

Yousef
05:30 PMKids Karate

Zainab (Ends 19:00)
Kids Karate

Zainab (Ends 19:00)
06:00 PMTeenager Karate continued (Ends 18:30)

Zainab (Ends 19:30)
Teenager Kickboxing

Yousef
Teenager Karate

Zainab (Ends 19:30)
07:00 PMLadies Kickboxing

Yousef
Ladies Kickboxing

Yousef
07:30 PMAdvanced Karate (Adults)

Hassan
Advanced Karate
(Adults)


Hassan
08:00 PMAdvanced Karate (Adults)

Hassan